Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 27,3% sub estimat
Furnizare articole de birotică și papetărie
- Număr anunț
- CN1000422
- Autoritate contractantă
- Banca Nationala a Romaniei (CUI 361684)
- Furnizor / câștigător
- SELADO COM SRL (CUI 15250579)
- Cod CPV
- 30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 150.313 RON
- Valoare atribuită
- 109.342 RON 27,3% sub estimat
- Data publicării
- 15.05.2018 12:22
- Anunț de atribuire
- CAN1004879
- Termen limită
- 15.06.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1004858
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI BIROTICA-semnat.PDF.p7s
- FisaDate_DF1004858.pdf
- Formular de ofertă-semnat.doc.p7s
- FORMULAR privind neincadrarea în art.60 Lege 98 conflict de interese-semnat.doc.p7s
- proiect contract birotica si papetarie final.pdf rectificat conform observatiilor DBAF 09.05.2018-semnat.pdf.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 150.313 RON Adjudecat: 109.342 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | furnizare produse de birotica si papetarie - Articole personali… | 26.300 RON | SELADO COM S.R.L. | 22.390 RON ↓14,9% |
| 2 | furnizare produse de birotica si papetarie - Articole personali… | 124.013 RON | SELADO COM S.R.L. | 86.952 RON ↓29,9% |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
SELADO COM SRL CUI RO 15250579
Oferta 2
Individuala
Ofertant
TRIMA - BIROTICA & PAPETARIE SRL CUI 24048685
Oferta 3
Individuala
Ofertant
MARKETING CONCEPT SRL CUI RO 30912165
Valoare atribuită
109.342 RON
din 150.313 RON estimat
27,3%
Adjudecat la 72,7% din estimat · economie 40.971 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.