Ofertă acceptată Cumpărare directă

Executie bransament electric bazin de inot

Număr anunț
DA31465113
Autoritate contractantă
ORASUL CHITILA (CONSILIUL LOCAL CHITILA) (CUI 4420848)
Cod CPV
45317000-2 · Alte lucrari de instalare electrica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
95 RON
Valoare atribuită
7.614.059 RON
Data publicării
23.09.2022 00:00
Data finalizării
26.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.614.059 RON

din 95 RON estimat