Ofertă acceptată Cumpărare directă

Suport TRIPLU metalic pentru lance pentru exterior- 2 normale 1 berna

Număr anunț
DA31457882
Autoritate contractantă
Academia Oamenilor de Stiinta din Romania (CUI 5091859)
Cod CPV
35820000-8 · Echipament de sprijin (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.271.849 RON
Data publicării
23.09.2022 00:00
Data finalizării
26.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.271.849 RON