Atribuită Cumpărare directă

FURNIZAREA SI INSTALAREA UNOR SISTEME TVCI SI A UNOR SISTEME DE ALARMARE INPOTRIVA EFRACTIEI

Număr anunț
DA35665230
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI GIURGIU (CUI 9902350)
Furnizor / câștigător
BUSINESS SECURITY SOLUTIONS S.R.L. (CUI 39026260)
Cod CPV
45312200-9 · Lucrari de instalare de sisteme de alarma antiefractie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
135.638,37 RON
Data publicării
08.05.2024 13:50
Data finalizării
09.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

135.638,37 RON