Ofertă acceptată Cumpărare directă

Elaborare expertiza tehnica, audit energetic documente suport

Număr anunț
DA31451098
Autoritate contractantă
UNITATEA ADMINISTRATIV TERITORIALA A COMUNEI CHERECHIU (CUI 5722747)
Cod CPV
71319000-7 · Servicii de expertiza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
30.134.446 RON
Data publicării
22.09.2022 00:00
Data finalizării
26.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.134.446 RON