Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 9,4% sub estimat
Proiectare si executie “ EXTINDERE, REABILITARE, ANVELOPARE TERMICA, MODERNIZARE SI DOTARE ANSAMBLU SCOLAR CARSTANESTI, DIN COMUNA OTESANI, JUDETUL VALCEA”.
- Număr anunț
- SCN1001021
- Autoritate contractantă
- COMUNA OTESANI (PRIMARIA COMUNEI OTESANI) (CUI 2541533)
- Furnizor / câștigător
- HISPANO CONSTRUCT S.R.L. (CUI 24632373)
- Cod CPV
- 45214200-2 · Lucrari de constructii de institutii scolare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.806.684,32 RON
- Valoare atribuită
- 1.636.392 RON 9,4% sub estimat
- Data publicării
- 04.05.2018 13:52
- Anunț de atribuire
- SCNA1003636
- Termen limită
- 21.05.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1002896
Documente
Documentația de atribuire
- CU+Avize.rar.p7s
- DALI parte scrisa+ACB.rar.p7s
- DALI poze II.rar.p7s
- DALI poze I.rar.p7s
- Expertiza Tehnica +Audit Energetic.rar.p7s
- extras carte func +topo scoala.rar.p7s
- FisaDate_DF1002896.pdf
- Liste de cantitati.rar.p7s
- Parte desenata amenajare teren sport multifunctional.rar.p7s
- Parte desenata C1 SCOALA cu Cl I-IV.rar.p7s
- Parte desenata C2 SCOALA cu CL.I-VIII.rar.p7s
- SECTIUNEA III Contract proiectare si executie Scoala Carstanesti.doc.p7s
- SECTIUNEA IV Formulare executie Scoala Carstanesti.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
HISPANO CONSTRUCT S.R.L. CUI RO 24632373
Oferta 2
Individuala
Ofertant
PROINSTAL PIPE SRL CUI RO 11433360
Valoare atribuită
1.636.392 RON
din 1.806.684,32 RON estimat
9,4%
Adjudecat la 90,6% din estimat · economie 170.292,32 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.