Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 44,0% sub estimat
Servicii de expertiza tehnica pentru 14 poduri din cadrul D.R.D.P. Iasi
- Număr anunț
- CN1000386
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- POD-PROIECT SRL (CUI 14447212)
- Cod CPV
- 71319000-7 · Servicii de expertiza (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 601.150 RON
- Valoare atribuită
- 336.600 RON 44,0% sub estimat
- Data publicării
- 15.05.2018 16:05
- Anunț de atribuire
- CAN1004217
- Termen limită
- 18.06.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 095-216333
- Documentație de atribuire
- DF1004248
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini 14 poduri.pdf.p7s
- Contract 14 poduri.pdf.p7s
- FisaDate_DF1004248.pdf
- Formulare 14 poduri.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
POD-PROIECT SRL CUI RO14447212
Oferta 2
Individuala
Ofertant
PROIECT-CONSTRUCT REGIUNEA TRANSILVANIA SRL CUI RO23719545
Valoare atribuită
336.600 RON
din 601.150 RON estimat
44,0%
Adjudecat la 56,0% din estimat · economie 264.550 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.