Ofertă acceptată Cumpărare directă

PROIECT TEHNIC SI ASISTENTA LA „REALIZARE RACORDURI SI BRANSAMENTE, COMUNA OTESANI, JUDETUL VALCEA”

Număr anunț
DA31446595
Autoritate contractantă
COMUNA OTESANI (PRIMARIA COMUNEI OTESANI) (CUI 2541533)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.148.153 RON
Data publicării
22.09.2022 00:00
Data finalizării
26.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.148.153 RON