Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 30,1% sub estimat

Materiale de constructii, electrice si sanitare, pentru anul 2018

Număr anunț
SCN1000988
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "LUCIAN BLAGA" DIN SIBIU (CUI 4480173)
Furnizor / câștigător
UNIVERSAL CONSTRUCT MARKET SA (CUI 6417890)
Cod CPV
44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
223.605,54 RON
Valoare atribuită
156.352 RON 30,1% sub estimat
Data publicării
04.05.2018 11:26
Anunț de atribuire
SCNA1000236
Termen limită
16.05.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1003103

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Estimat: 223.605,54 RON Adjudecat: 156.352 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Materiale de constructii valoare estimata 71765.17 lei, garanti… 71.765,17 RON
2 Materiale electrice valoarea estimata 45 201.66 lei, garantie d… 45.201,66 RON Anulat
3 Materiale pentru instalatii sanitare valoarea estimata 106 638.… 106.638,71 RON UNIVERSAL CONSTRUCT MARKET S.A. 156.352 RON

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Individuala
Ofertant
Oferta 3 Individuala
Ofertant
NEMAAD IMPEX SRL CUI RO 4175501
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

156.352 RON

din 223.605,54 RON estimat 30,1%

Adjudecat la 69,9% din estimat · economie 67.253,54 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.