Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRARI DE REABILITARE CONDUCTE METALICE IN LOCALITATILE SAVADISLA, LUNA DE SUS, BACIU

Număr anunț
DA31461165
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
Cod CPV
45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
43.423.578 RON
Data publicării
23.09.2022 00:00
Data finalizării
26.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

43.423.578 RON