Ofertă acceptată Cumpărare directă

POMPA SERVOSTERZO-8140-DAILY 35.8/35.10/49.12-

Număr anunț
DA31473898
Autoritate contractantă
COMUNA BORS (CUI 4390526)
Cod CPV
42122000-0 · Pompe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
35.372.791 RON
Data publicării
26.09.2022 00:00
Data finalizării
27.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.372.791 RON