Ofertă acceptată Cumpărare directă

RETEA DE DISTRIBUTIE APA POTABILA IN SATELE LICURICI,FRUMUSEI,NEGRENI,TOTEA COMUNA LICURICI,JUDETUL

Număr anunț
DA31458123
Autoritate contractantă
Comuna Licurici (CUI 4956146)
Cod CPV
71322200-3 · Servicii de proiectare a conductelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
8.695.779 RON
Data publicării
23.09.2022 00:00
Data finalizării
27.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.695.779 RON