Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 21,4% sub estimat
Proiectare și execuție lucrări de construire pod nou din beton armat pe DJ 703D, comuna Cungrea, sat Spătaru, km 17+900
- Număr anunț
- SCN1000965
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL JUDETEAN OLT (CUI 4394706)
- Furnizor / câștigător
- PANADRIA SRL (CUI 15926477)
- Cod CPV
- 45221111-3 · Lucrari de constructii de poduri rutiere (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.081.416,05 RON
- Valoare atribuită
- 1.636.295,08 RON 21,4% sub estimat
- Data publicării
- 04.05.2018 10:02
- Anunț de atribuire
- SCNA1000579
- Termen limită
- 24.05.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1002481
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
PANADRIA SRL CUI RO15926477
Asociați 1
TRANSCOM CARAIMAN SRL CUI RO 14275397
Valoare atribuită
1.636.295,08 RON
din 2.081.416,05 RON estimat
21,4%
Adjudecat la 78,6% din estimat · economie 445.120,97 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.