Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de revizie tehnica autovehicule marca Dacia aflate in perioada de garantie

Număr anunț
DA31477364
Autoritate contractantă
Directia Generala de Protectie Interna (CUI 36755310)
Cod CPV
50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.983.978 RON
Data publicării
26.09.2022 00:00
Data finalizării
27.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.983.978 RON