Ofertă acceptată Cumpărare directă

Monitor Lenovo L22i-30, IPS, 21,5INCH, Full HD, 1920x1080, 75 Hz, 4 ms, HDMI, VGA

Număr anunț
DA31476748
Autoritate contractantă
PRIMARIA AGNITA (CUI 4270716)
Cod CPV
33195100-4 · Monitoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
14.399.840 RON
Data publicării
26.09.2022 00:00
Data finalizării
27.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.399.840 RON