Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATIE INFRASTRUCTURA SUBTERANA PRIN EFECTUARE FORAJ ORIZONTAL DIRIJAT

Număr anunț
DA31467713
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI CONSTANTA (CUI 4300965)
Cod CPV
45221211-4 · Subtraversare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
22.759.720 RON
Data publicării
26.09.2022 00:00
Data finalizării
27.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.759.720 RON