Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,9% sub estimat
REVIZII TEHNICE LA INSTALATIILE DE AER CONDITIONAT
- Număr anunț
- SCN1000951
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
- Furnizor / câștigător
- INTERFRIG SERVICE SRL (CUI 16324020)
- Cod CPV
- 50730000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a grupurilor de refrigerare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 74.970 RON
- Valoare atribuită
- 69.020 RON 7,9% sub estimat
- Data publicării
- 04.05.2018 09:14
- Anunț de atribuire
- SCNA1000455
- Termen limită
- 21.05.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1002694
Documente
Documentația de atribuire
- CRSS ANEXA REVIZII TEHNICE AER CONDITIONAT.xls.p7s
- CRSS Declaratie persoane aer conditionat 2018.PDF.p7s
- CRSS Grafic revizii APARATE DE AER CONDITIONAT an 2018.xls.p7s
- CRSS S2 FORMULARE Aer Conditionat 2018.doc.p7s
- CRSS S2 Formular oferta detaliata AER CONDITIONAT.xls.p7s
- CRSS S3 Caiet Sarcini aer conditionat 2018.doc.p7s
- CRSS S4 Model contract Aer Conditionat 2018 .doc.p7s
- FisaDate_DF1002694.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
INTERFRIG SERVICE SRL CUI RO 16324020
Valoare atribuită
69.020 RON
din 74.970 RON estimat
7,9%
Adjudecat la 92,1% din estimat · economie 5.950 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.