Ofertă acceptată Cumpărare directă

APARAT DE AER CONDITIONAT INVERTER 12000 BTU/MONTAJ

Număr anunț
DA31474864
Autoritate contractantă
PRIMARIA AGNITA (CUI 4270716)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
811.053 RON
Data publicării
26.09.2022 00:00
Data finalizării
27.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

811.053 RON