Ofertă acceptată Cumpărare directă

NOPTIERA CIRES NUMAR DE REFERINTA: NOPT-CIR, BIROU PC SU-1 CIRES NUMAR DE REFERINTA: BIRSU-1

Număr anunț
DA31476768
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL "IANCU DE HUNEDOARA' (CUI 3628817)
Cod CPV
39151000-5 · Diverse tipuri de mobilier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.113.892 RON
Data publicării
26.09.2022 00:00
Data finalizării
27.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.113.892 RON