Ofertă acceptată Cumpărare directă

Vas WC cu set de fixare pentru grupul sanitar din ncadrul Primariei municipiului Zalau

Număr anunț
DA31474118
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI ZALAU (CUI 4291786)
Cod CPV
44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.247.219 RON
Data publicării
26.09.2022 00:00
Data finalizării
27.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.247.219 RON