Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lapte consum 3.5 % punga 1 L,Unt 200 g 65%,Cascaval penteleu cca 400 g (rotund)Termen de

Număr anunț
DA31475945
Autoritate contractantă
LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE BOLCAS BEIUS (CUI 4820240)
Cod CPV
15511500-8 · Lapte integral (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.531.770 RON
Data publicării
26.09.2022 00:00
Data finalizării
27.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.531.770 RON