Ofertă acceptată Cumpărare directă

Recipient colector deseuri intepetoare-taietoare capacitate 0.75 L = Bidoane PVC inscriptia "TOXIC C

Număr anunț
DA31478261
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE TULGHES (CUI 4367728)
Cod CPV
33141123-8 · Recipiente pentru ace (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
13.033.778 RON
Data publicării
27.09.2022 00:00
Data finalizării
28.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.033.778 RON