Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE PROIECTARE – ACTUALIZARE FAZA SF + PT – ASFALTARE STRĂZI (REST DE EXECUTAT)

Număr anunț
DA31483950
Autoritate contractantă
COMUNA BELINT (PRIMARIEA BELINT) (CUI 5517173)
Cod CPV
71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
17.953.508 RON
Data publicării
27.09.2022 00:00
Data finalizării
28.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.953.508 RON