Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ace intepator pentru glucometru, Role de unica folosinta din hartie 100x60 cm, Garou textil

Număr anunț
DA31480898
Autoritate contractantă
Centrul de Transfuzii Sanguine Calarasi (CUI 3233094)
Cod CPV
33141320-9 · Ace medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
14.161.406 RON
Data publicării
27.09.2022 00:00
Data finalizării
28.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.161.406 RON