Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de proiectare - Reabilitare gospodărie de apă, extindere și reabilitare rețea apă potabilă

Număr anunț
DA31486518
Autoritate contractantă
COMUNA FELNAC (CUI 3519518)
Cod CPV
71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.624.428 RON
Data publicării
27.09.2022 00:00
Data finalizării
28.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.624.428 RON