Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie paturi pentru dotarea Punctului de comanda si dotarea a11 adaposturi de protectie civila

Număr anunț
DA31466517
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ONESTI (CUI 4353250)
Cod CPV
39511000-7 · Paturi si pleduri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.129.640 RON
Data publicării
26.09.2022 00:00
Data finalizării
28.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.129.640 RON