Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale diverse pt Ocolul Silvic conform referatelor de necesitate

Număr anunț
DA31489380
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA OCOLUL SILVIC IZVORUL SOMESULUI MARE RA (CUI 32521937)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
17.205.809 RON
Data publicării
27.09.2022 00:00
Data finalizării
28.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.205.809 RON