Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de catering în cadrul proiectului ”Un viitor mai sigur pentru studenți” COD SMIS 130366

Număr anunț
DA31488462
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA MARITIMA DIN CONSTANTA (CUI 2747321)
Cod CPV
15894300-4 · Feluri de mancare preparate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
42.313.267 RON
Data publicării
27.09.2022 00:00
Data finalizării
28.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42.313.267 RON