Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 50,0% sub estimat
FURNIZARE A 10 TRAMVAIE PENTRU TRANSPORTUL URBAN DE CALATORI ÎN MUNICIPIUL ORADEA
- Număr anunț
- 184737
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ORADEA (CUI 4230487)
- Furnizor / câștigător
- ASTRA VAGOANE CALATORI SA (CUI 10966616)
- Cod CPV
- 34622100-4 · Vagoane de tramvai (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 148.905.600 RON
- Valoare atribuită
- 74.400.000 RON 50,0% sub estimat
- Data publicării
- 05.05.2018 01:30
- Anunț de atribuire
- 190348
- Termen limită
- 20.06.2018 16:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 088-198773
- Documentație de atribuire
- 323753
Documente
Documentația de atribuire
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Valoare atribuită
74.400.000 RON
din 148.905.600 RON estimat
50,0%
Adjudecat la 50,0% din estimat · economie 74.505.600 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.