Atribuită Cumpărare directă

Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor - Retele canalizare

Număr anunț
DA35665007
Autoritate contractantă
ORAS SARMASU (CUI 6405259)
Furnizor / câștigător
MEDIA MARKETING SRL (CUI 13261261)
Cod CPV
79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
39.000 RON
Data publicării
08.05.2024 13:50
Data finalizării
09.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.000 RON