Atribuită
Anunț de participare
SERVICII DE REPARARE ȘI ÎNTREȚINERE AUTOMACARA HT 125 pentru EM LUPENI.
- Număr anunț
- CN1021758
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA COMPLEXUL ENERGETIC HUNEDOARA S.A. (CUI RO30855230)
- Cod CPV
- 50531400-0 · Servicii de reparare si de intretinere a macaralelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 62.550 RON
- Valoare atribuită
- 62.550 RON
- Data publicării
- 09.06.2020 09:10
- Anunț de atribuire
- CAN1044987
- Termen limită
- 27.07.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1085894
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
LOAD SYS GROUP SRL CUI RO16959731
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
LOAD SYS GROUP SRL CUI RO16959731
Valoare atribuită
62.550 RON
din 62.550 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro