Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 58,7% sub estimat

Materiale promotionale FEAA

Număr anunț
SCN1064068
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
Furnizor / câștigător
SELADO COM SRL (CUI 15250579)
Cod CPV
39154100-7 · Standuri de expozitie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
100.572 RON
Valoare atribuită
41.500 RON 58,7% sub estimat
Data publicării
28.02.2020 12:50
Anunț de atribuire
SCNA1034898
Termen limită
09.03.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1078210

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (3)

Estimat: 100.572 RON Adjudecat: 41.500 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Materiale promotionale 53.060 RON SELADO COM S.R.L. 41.500 RON ↓21,8%
2 Rucsacuri, tricouri și hanorace 14.460 RON Anulat
3 Litere volumetrice, Sistem expozitional, Logo 33.052 RON Anulat

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SELADO COM SRL CUI RO 15250579

Valoare atribuită

41.500 RON

din 100.572 RON estimat 58,7%

Adjudecat la 41,3% din estimat · economie 59.072 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.