Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,9% sub estimat
Furnizare aplicatie software tip CBT cu facilitati de analiza si interpretare a imaginilor radioscopice 3D
- Număr anunț
- CN1021714
- Autoritate contractantă
- UM 0466 BUCURESTI (CUI 4204208)
- Furnizor / câștigător
- SETEAM SECURITY SERVICES SRL (CUI 27067479)
- Cod CPV
- 48931000-3 · Pachete software de formare profesionala (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.044.200 RON
- Valoare atribuită
- 962.081,30 RON 7,9% sub estimat
- Data publicării
- 10.06.2020 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1041120
- Termen limită
- 09.07.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 111-269116
- Documentație de atribuire
- DF1085806
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SETEAM SECURITY SERVICES SRL CUI RO 27067479
Terți susținători 1
Premier Marketing and Distribution Limited CUI 3637866
Valoare atribuită
962.081,30 RON
din 1.044.200 RON estimat
7,9%
Adjudecat la 92,1% din estimat · economie 82.118,70 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.