Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa, str. V. Alecsandri nr. 1,3,5,7

Număr anunț
DA31496922
Autoritate contractantă
Municipiul Salonta (CUI 4593423)
Cod CPV
45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
36.290.134 RON
Data publicării
28.09.2022 00:00
Data finalizării
29.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.290.134 RON