Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 53,9% sub estimat

Contract furnizare piese auto si perii Nilfisk

Număr anunț
CN1021708
Autoritate contractantă
SALUBRIS S.A. (CUI RO14816433)
Furnizor / câștigător
EMAD SERV MILENIUM SRL (CUI 19078108)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
400.100 RON
Valoare atribuită
184.343 RON 53,9% sub estimat
Data publicării
10.06.2020 01:35
Anunț de atribuire
CAN1038869
Termen limită
13.07.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 111-269124
Documentație de atribuire
DF1085823

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (7)

Estimat: 400.100 RON Adjudecat: 184.343 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 FURNIZARE PIESE DACIA 43.000 RON COPROT 36.643 RON ↓14,8%
2 FURNIZARE PIESE NILFISK 11.450 RON Anulat
3 FURNIZARE PIESE KRAMER 104.550 RON Anulat
4 FURNIZARE PIESE HOLDER 13.000 RON Anulat
5 FURNIZARE PERII NILFISK 155.500 RON EMAD SERV MILENIUM 107.540 RON ↓30,8%
6 FURNIZARE PIESE KOMATSU 42.600 RON AUTO TECHNIC SOLUTION S.R.L. 40.160 RON ↓5,7%
7 FURNIZARE PIESE TANA 30.000 RON Anulat

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
COPROT S.R.L. CUI RO 62461
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

184.343 RON

din 400.100 RON estimat 53,9%

Adjudecat la 46,1% din estimat · economie 215.757 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.