Ofertă acceptată Cumpărare directă

SUPORT TOPOGRAFIC RETELE DE ALIMENTARE CU APA SI INTABULARE DRUMURI SI EXTRAS CF DRUMURI PESTE 500ML

Număr anunț
DA31463294
Autoritate contractantă
COMUNA ZATRENI (PRIMARIA COMUNEI ZATRENI JUD. VALCEA) (CUI 2541380)
Cod CPV
71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
31.526.154 RON
Data publicării
23.09.2022 00:00
Data finalizării
29.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.526.154 RON