Ofertă acceptată Cumpărare directă

Panou prezentare Mobil fata Dubla MAGNETOPLAN (3 x1200x1500 mm)

Număr anunț
DA31480092
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA I H RADULESCU DAMBOVITA (CUI 4279677)
Cod CPV
30195600-8 · Panouri pentru afise sau accesorii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.004.965 RON
Data publicării
27.09.2022 00:00
Data finalizării
29.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.004.965 RON