Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de reparatie si intretinere auto Hyundai Tucson

Număr anunț
DA31500113
Autoritate contractantă
AGENTIA DE PLATI SI INTERVENTIE PENTRU AGRICULTURA CENTRUL JUDETEAN SIBIU (CUI 20820048)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
25.352.150 RON
Data publicării
28.09.2022 00:00
Data finalizării
29.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.352.150 RON