Ofertă acceptată Cumpărare directă

LOT 2 USCATOR DE RUFE - 4 bucati - anunt ADV1316018

Număr anunț
DA31492178
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA MARITIMA DIN CONSTANTA (CUI 2747321)
Cod CPV
39710000-2 · Aparate electrice de uz casnic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
25.346.728 RON
Data publicării
28.09.2022 00:00
Data finalizării
29.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.346.728 RON