Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tabla alba magnetica table albe 120 x 200 cm 120X200cm pentru marker Optima whiteboard NUMAR DE REFE

Număr anunț
DA31485620
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL CUZA-VODA (CUI 3602710)
Cod CPV
30195910-4 · Table de scris albe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.370.727 RON
Data publicării
27.09.2022 00:00
Data finalizării
29.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.370.727 RON