Ofertă acceptată Cumpărare directă

Zugraveli exterioare la cladiri agricole inalte

Număr anunț
DA31487399
Autoritate contractantă
Statiunea de Cercetare Dezvoltare Agricola - Teleorman (CUI 3124704)
Cod CPV
45442100-8 · Lucrari de vopsire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
10.073.840 RON
Data publicării
27.09.2022 00:00
Data finalizării
29.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.073.840 RON