Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cot pvc fi 110 la 90 gr,Cot pvc fi 110 la 45 gr,Teava pvc fi 110 x 1m

Număr anunț
DA31474010
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL TG.JIU (CUI 4246378)
Cod CPV
44134000-8 · Coturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.159.348 RON
Data publicării
26.09.2022 00:00
Data finalizării
29.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.159.348 RON