Ofertă acceptată Cumpărare directă

Compresor aer comprimat profesional 50 litri 2 pistoane 10 bari 395L/min 3HP

Număr anunț
DA31486730
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie al Judetului Buzau (CUI 4299615)
Cod CPV
44611110-0 · Cilindri cu aer comprimat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
36.155.529 RON
Data publicării
27.09.2022 00:00
Data finalizării
29.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.155.529 RON