Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de realizare SF pentru un pod nou in orasul Ghimbav , zona Moara, jud Brasov

Număr anunț
DA31512160
Autoritate contractantă
Primaria Orasului ghimbav (CUI 4801362)
Cod CPV
71322300-4 · Servicii de proiectare a podurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.568.407 RON
Data publicării
29.09.2022 00:00
Data finalizării
30.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.568.407 RON