Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 77,1% sub estimat
„Auditul proiectului <<Fazarea proiectului Extinderea si reabilitarea infrastructurii de apa si apa uzata in judetul Dambovita>>”
- Număr anunț
- CN1000440
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE APA TARGOVISTE- DAMBOVITA (CUI RO10084149)
- Furnizor / câștigător
- PRIM-AUDIT S.R.L. (CUI 14479923)
- Cod CPV
- 79212100-4 · Servicii de auditare financiara (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 48.000 RON
- Valoare atribuită
- 11.000 RON 77,1% sub estimat
- Data publicării
- 16.05.2018 08:41
- Anunț de atribuire
- CAN1006342
- Termen limită
- 20.06.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 095-217325
- Documentație de atribuire
- DF1004492
Documente
Documentația de atribuire
- ANEXA 1 - PUNCTAJ SUBFACTOR 2 METODOLOGIE-semnat.pdf.p7s
- CAIET DE SARCI AUDIT FAZATE-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1004492.pdf
- Formulare Audit fazate-semnat.pdf.p7s
- MODEL CONTRACT DE SERVICII-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
PRIM-AUDIT S.R.L. CUI RO14479923
Oferta 2
Individuala
Ofertant
Oferta 3
Individuala
Ofertant
EXPERT CONT SRL CUI 8417853
Valoare atribuită
11.000 RON
din 48.000 RON estimat
77,1%
Adjudecat la 22,9% din estimat · economie 37.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.