Ofertă acceptată Cumpărare directă

MONITOR LED PHILIPS , VIPOW ACUMULATORI GEL PLUMB 12V 7AH , MOUSE A4TECH OP-550NU

Număr anunț
DA31499151
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC "Alexandru Ioan Cuza (CUI 5756286)
Cod CPV
33195100-4 · Monitoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
31.962.960 RON
Data publicării
28.09.2022 00:00
Data finalizării
30.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.962.960 RON