Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cupa de taluz miniexcavator 8-10 tone

Număr anunț
DA31511650
Autoritate contractantă
COMUNA PANACI (PRIMARIA PANACI) (CUI 4326892)
Cod CPV
42420000-6 · Cupe, bene, graifare si clesti pentru macarale sau pentru excavatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
17.642.501 RON
Data publicării
29.09.2022 00:00
Data finalizării
30.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.642.501 RON