Ofertă acceptată Cumpărare directă

Etalonari fizico-chimice

Număr anunț
DA31505658
Autoritate contractantă
AGENTIA PENTRU PROTECTIA MEDIULUI PRAHOVA (CUI 2843450)
Cod CPV
71900000-7 · Servicii de laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.964.521 RON
Data publicării
29.09.2022 00:00
Data finalizării
30.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.964.521 RON