Acasă · Licitații
· Servicii de agentii de turism, de ghizi turistici si de asistenta turistica (Rev.2)
Atribuită
Cumpărare directă
bilet de avion TelAviv-Iasi-TelAviv,dus-intors, 22.05.24-24.05.24, un pasager
- Număr anunț
- DA35676260
- Autoritate contractantă
- MUZEUL NATIONAL AL BUCOVINEI (CUI 4244628)
- Furnizor / câștigător
- WEST TRAVEL SRL (CUI 14431720)
- Cod CPV
- 63500000-4 · Servicii de agentii de turism, de ghizi turistici si de asistenta turistica (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 5.445 RON
- Data publicării
- 09.05.2024 13:50
- Data finalizării
- 09.05.2024 15:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.