Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de mentenata aparat aer conditionat : Revizia si verificare si completare freon

Număr anunț
DA31500594
Autoritate contractantă
JUDETUL PRAHOVA (CUI 2842889)
Cod CPV
45331200-8 · Lucrari de instalare de echipament de ventilatie si de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
39.397.772 RON
Data publicării
28.09.2022 00:00
Data finalizării
30.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.397.772 RON